Karopan-Karolam Asma Tavan

Mutfaklar, yemekhaneler gibi nemli, buharlı ortamlar ve hatta tuvalet, banyo gibi ıslak mekan asma tavanları için özel olarak tasarlanan karopan, bu mekanlar için en iyi çözümü sunar.

Ön kısmının vinil, arka kısmının ise alüminyum folyo ile kaplanması sayesinde akustik ses yalıtımı sağlar. Karopan-Karolam tavan plakaları neme dayanıklıdır, montajı ve montajdan sonra temizlenmesi kolaydır. Mikrop, bakteri ve parazit barındırmaz. Hijyeniktir. Metal tavan’a yakın bir dayanıklılık sunan karopan, karolam asma tavanlar ekonomik bir çözüm olarak kendini göstermektedir.  T-24 asma tavan taşıyıcılarla yapılan bileşimlerde tavanlara ayrı bir şıklık ve estetik katar. Dekoratif bir görünüm için çeşitli renk ve desen seçenekleri de mevcuttur.

Karopan-Karolam Asma Tavan Sistemleri genellikle karolardan, karolamlardan, akustik alçıpanlardan veya taşyünü asma tavanlardan oluşur.

Karopan-Karolam asma tavan sistemleri konusunda detaylı bilgi almak için 0224 368 91 05  veya  0532 209 05 40 No’lu hatlarımız üzerinden uzman ustalarımızla iletişime geçebilir. Kafanıza takılan soruları iletebilirsiniz.

Karopan-Karolam Asma Tavan Projemizden Görüntüler

 
iletişim kanallarımızdan bize ulaşın